NLP Practitioner Seminerleri

Yaşam size dışarıdan gelen verileri ne şekilde anladığınıza bağlı olarak ya çekilmez bir hal alır veya bir cennete dönüşmese bile size yeni ve farklı bazı seçenekler sunar. Bu tam olarak dili ne şekilde yorumladığınıza bağlı olarak değişir. Yalnızca bir cümle sizi telaşa sürükleyebileceği gibi, aynı manaya gelen hatta aynı sözcüklerle kurulmuş bir başka cümle ise sizi rahatlatabilir. Hepimiz yaşamlarımızın belirli noktalarında kendimize farklı bir takım sorular sorarız. Bir ayrış içinde ya da hayatın anlamını bulmak amacıyla yola çıkarız. Ya da belki daha verimli bir biçimde öğrenmek, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay bir şekilde iletişim kurmak, iş yaşamımız içerisinde daha fazla zenginlik oluşturmak veya ruhsal yolculuğumuz ile ilgili daha fazla anlayış geliştirmek maksadıyla iç dünyamızı tam anlamıyla keşfetmeye karar veririz. Bu yollardan hangisi üzerinde yürüyor olursanız olun, şu anda ya da gelecekte bekleyen bir çağrının ardından, NLP daha hızlı, daha etkili ve daha güzel başarılar adına size destek olacaktır.

NLP İle Yapabileceklerimizden Bazıları ...

1. Zihnimizi yapısına uygun bir şekilde ve verimli olarak çalıştırabiliriz.

2. İstemediğimiz, bize zarar veren alışkanlıklarımızdan kurtulabiliriz.

3. Daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurabiliriz.

4. Ne istediğimiz ile ilgili noktaları keşfedebilir, hep olmayı istediğimiz bir birey gibi olabiliriz.

5. Hedeflerimizi daha doğru bir şekilde belirleyebiliriz.

6. Bireysel yolumuzu keşfedebiliriz.

7. Performansımızı en üst noktaya taşıyabiliriz.

8. Fobilerimizden en kısa süre içerisinde kurtulabiliriz.

9. Farkındalık düzeyimizi geliştirebiliriz.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Practitioner  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Practitioner  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp practitioner nedir - nlp practitioner - nlp - nlp nedir.nlp practitioner kursu -

Yorumlar