NLP Practitioner

NLP bilgilerini eksiksiz bir şekilde kullanmak için adımlarınızı attıktan sonra, yaşam içerisinde sizi bekleyenleri bir hayal edin… aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkar ilişkiler, eğitim hayatınız içerisinde muhteşem sonuçlar, içinizde gizli olan devi uyandırmak, iş yaşamında daha büyük başarılar ve hayatınızın her alanında daha fazla zenginlik! Başarmak konusunda NLP’nin temel varsayımı şöyledir: “Hiçbir başarı tesadüfle elde edilmez, başarı bir tercih sonucudur. Beyni etkin kullanmak ise, beyni başarıya programlama ile ilgilidir. Siz beyninizi başarıya programlamayı tercih edersiniz veya etmezsiniz.” Eğitimci iseniz, bilinçaltına yönelerek daha hızlı ve etkin eğitebileceksiniz. Danışman iseniz, uzmanlığınızı pekiştireceksiniz ve daha çok tercih edileceksiniz.

NLP' yi meslek edinmek istiyorsanız, uluslararası geçerli sertifikalı bir profesyonel olacaksınız. Satış-müzakere yapıyorsanız, alıcının alış stratejilerine göre satış yapabileceksiniz; ikna ve pazarlık gücünüz gelişecek. Yönetici iseniz, ekibinizin herhangi bir direnç ile karşılaşmayan lideri olacaksınız. Kişisel performansınızı, istediğiniz anda istediğiniz düzeye çıkarabileceksiniz. Show yapıyorsanız, sahne becerilerinizi en rafine düzeyde kullanabileceksiniz; sunumunuzu profesyonelce dizayn edebileceksiniz; dinleyicilerinizi bilinç altı düzeyde etkileyebileceksiniz. Ebeveyn iseniz, uyumlu, kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz. İletişim sektöründenseniz, vücut dilinizi, sesinizin tonunu, en yüksek kapasitede kullanabileceksiniz ve çok kısa sürede istediği sonuca ulaşabilen bir iletişim uzmanı olacaksınız.

Amacına uygun, etik ve sağlam bir NLP Pratisyen Eğitimi alan kişi,

 -Duygusal olarak çok güçlüdür

-Kolay kolay onu sinirlendiremezsiniz

-Bakış açısı daima pozitiftir

-“Bu neden böyle?” diye değil, “Bunu nasıl böyle yaparım?” diye düşünür

-Zihni tamamen çözüm bulmaya programlanmıştır

-Etkili ve güçlü bir iletişimcidir -İnsan davranışlarının en kilit şifrelerini çözmüştür

-Düşüncelerinin kölesi değil, efendisi olmayı başarmıştır

-Girdiği her ortama, neşe ve canlılık götürür

-Karşısına çıkan problemlerin, onu güçlendirmek için var olduklarını bilir

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Practitioner  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Practitioner  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp practitioner nedir - nlp practitioner - nlp - nlp nedir.nlp practitioner kursu -

Yorumlar