PRATİSYEN EĞİTİMİ

• NLP Practitioner Eğitimi; kişisel gelişim amaçlı olup kişilerde davranış ve duygu düzeyinde değişiklikler yaratma ve bilinçaltını yeniden programlama üzerine bir eğitimdir. 

• Bilinçaltı Zihnin Öğrenme Becerileri: Bilinçaltı zihnimizin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıklara nasıl dönüştüreceğinizi deneyimleyerek öğreneceksiniz.

• İletişim: Kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız. Önce kendi iç iletişiminizi sağlayacak, sonra aileniz, arkadaşlarınız ve iş yaşamınızdaki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak.

• İç çatışmalarınızı yok ederek iç barışınızı sağlayacaksınız.

• Duyguların Yönetimi: Duygularınızı nasıl kontrol edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz. Böylece genellemesiz ve stressiz bir yaşam süreceksiniz.

• Geleceğinizi Yaratmak: Arzu ettiğiniz geleceğinizi yaratmak için zihninizi nasıl kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

• Kişisel Motivasyon: Kendi kendinizi nasıl motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

• İstemediğimiz davranışlardan kurtulacaksınız: Hayır diyebilme, karar verme, yeme alışkanlıklarının değiştirilmesi, güven, özgüven kazanma, fobilerden hızla kurtulma, psikolojik ve pedagojik sorunlardan arınma, öfke kontrolü, farkındalık kazanma vb.

• Farklı dünya modellerine saygı duymayı öğreneceksiniz.
Bu eğitim programı boyunca dostluğu, sevgiyi, paylaşımı, size verilen değeri görecek; hayatınızın en unutulmaz dönemlerinden birini yaşayacaksınız.  Bu programa katıldıktan sonra NLP Master Practitioner ve NLP Trainer sertifika programlarına katılabilir ve sizde bir eğitmen olabilirsiniz.

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaizmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp nedir NASIL uygulanır - nlp nedir ne Ise Yarar - nlp teknikleri - nlp nedir vikipedi - nlp Kitapları - nlp nedir ekşi - nlp nedir - izmir hızlı okuma - pratisyen eğitimi -

Yorumlar