NLP Practitioner

"Düşüncene dikkat et! Sözlerin olur. Sözlerine dikkat et! Davranışın olur. Davranışına dikkat et! Karakterin olur. Karakterine dikkat et! Kaderin olur."     Gandi

NLP; kişilerin var olan potansiyellerini etkili kullanabilmeleri için gerekli olan tüm zihinsel süreci kapsar.
Kişiler yaşamlarını tesadüflerin belirlemesine müsaade etmeden kendi istedikleri; kendi inşa ettikleri yaşamı yaşamaya başlarlar. Kendi yaşam sorumluluklarını üstlerine alırlar.

Siz de NLP sanatını öğrenerek; iç dünyanızın renklerini, müziğini, duygularını arzu ettiğiniz biçimde yaşama, ifade etme ve aktarabilme becerisi kazanacaksınız.

NLP eğitimi ile bilinçdışınızın muhteşem özelliklerini keşfederek her teknikte kendinizi daha fazla tanıyarak şaşıracak ve değiştikçe memnun olacaksınız.

NLP ile kalıplaşmış düşüncelerinizden; çekirdek inançlarınızdan; fobilerinizden; kötü alışkanlıklarınızdan kurtulup arzu ettiğiniz yaşama doğru harika bir yolculuğa çıkacaksınız.

NLP Practitioner Eğitimin Amacı: Bu program duygu ve düşüncelerinizi kontrol ederek, hedefleriniz doğrultusunda nasıl kullanacağınızı anlatır. Bu program kendinizle ve başkalarıyla daha iyi bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır. İdeallerinizi gerçekleştirmek ve istenmeyen davranışlarınızdan kurtulmak için kullanacağınız yolların bütününü sunan bir değişim programıdır.

NLP bir meydan okumadır. İnsanın en büyük meydan okuması ise kendi beyninedir. NLP ile amaç "beyni tarafından yönetilen bir insan" olmaktansa "beynini yöneten bir insan" olmaktır. Böylece en büyük sermayemiz olan beynimizi etkin bir şekilde kullanmayı öğrenebiliriz. Bir insan hangi durumda olursa olsun beynini etkin kullanabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
 
Bursa’daki  NLP eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Bursa NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Burdur’daki  NLP eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : nlp practitioner eğitimi - nlp practitioner nedir - nlp master practitioner - nlp eğitimi - nlp practitioner antalya - nlp nedir - nlp kursları - nlp teknikleri -

Yorumlar