NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP uzman uygulamacısı olarak aile, iletişim, yönetim ve kişilik gibi konularda da bireysel danışmanlık yapabilir hale geldiğiniz eğitimdir. Bu eğitimin temel konuları, kişilik analizleri, ileri düzey NLP teknikleri, ileri düzey NLP telkin (dil) kalıpları, modelleme ve davranış kalıplarıdır. 

NLP Master Practitioner eğitimi, NLP Practitioner Eğitiminin bir sonraki adımıdır. Practitioner olarak sahip olduğunuz NLP teknolojisi, Master Practitioner Programını tamamladıktan sonra yeni bir boyuta taşınmış olacak.

Master Practitioner Programının sonunda kendi alanında uzman olan kişilerin nörolojik stratejilerini öğrenerek bu kişileri modelleme yeteneğini kazanmış olacaksınız. 

 Bu program iş dünyasında, eğitimde, insanlarla ilişkilerinde, sağlık ve kişisel gelişimlerinde, kısacası hayatın her alanında hayallerinin ötesinde başarıya sahip olmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

NLP Uzman Pratisyeni, ileri düzey NLP konularında kavramsal, analitik, gözleme dayalı ve etkileşimli becerilerle gelen bilinçli ve bilinçdışı yetkinliklere sahip bir kişidir. Bildikleri NLP becerilerinde yaratıcı ve üretken olmayı öğrenmişlerdir. 
 Böylece yeni teknikler oluşturabilir, modeller geliştirebilirler.

NLP Master Practitioner eğitimi, NLP'nin ileri düzey uygulayıcısı konumuna gelmek için teknik çalışma yoğunluklu bir NLP eğitim sürecidir. 

Usta bir NLP uygulayıcısı olmak ve kendi olumlu dönüşümümüzün yanı sıra başkalarınında olumlu dönüşümler yaşamasına profesyonelce destek verebilmek için ağırlıklı olarak NLP teknikleri uygulama becerisini geliştirmeye dönük yapılan NLP Master Practitioner eğitiminde, yeni NLP teknikleri de uygulamalı olarak olarak öğrenilecektir.

NLP teknikleri koçluk sürecinde, farkındalık ve değişim çalışmalarında sıkça kullanılarak daha etkin ve hızlı sonuç almayı sağlar.

İzmir Karşıyaka NLP Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki İzmir NLP Eğitimini için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimi ni tıklayabilirsinizBu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp eğitimi - nlp eğitimleri - nöro linguistik programlama - nlp izmir - izmir nlp -

Yorumlar