NLP Master Practitioner Eğitimi

Bireysel müdahale yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve başkaları üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanırsınız. Bireysel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. 

Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber zihin, duygu ve fiziksel sistem seçeneğine göre verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz.

NLP için çok anlamlı olan yararlılık, süreç ve ekolojiyi derinden kavrayabilmeyi; tüm sayılanları sanatsal bir yaklaşımla uygulayabilmeyi Master Pratisyen Eğitimi süresince kazandığımız ve içselleştirdiğimiz bilgi ve becerilerle neyi neden yaptığımızın farkındalığını kazanacağız. 

Böylece uygulamalarımıza da hakim oluruz. Aynı zamanda nerede duracağımızı da biliriz. Tüm bu eğitim sürecinde yeterince sade olacağız. Einstein’ın dediği gibi ne çok, ne az eğitim; bağlı olduğumuz MTI kriterlerine ve içeriğine göre yapılacaktır. Eğitimi tamamlayan katılımcılara, uluslar arası geçerlilikte MTI tarafından sertifika verilecektir. Master Practitioner eğitiminde önemli olan " bir şeyleri doğru yapmak" değil, öğrenme ve gelişim sürecidir.

 Eğitimin amacı, değişen ortama ayak uydurabilme ve geri bildirim alıp verme yoluyla değişim sürecini kolaylaştırma yeteneğinizdir.NLP Practitioner eğitimini almış, temel NLP tekniklerini Master düzeyde bilen ve bunları ileri derecede kullanabilme yetkinliğine sahip olmak isteyen herkesin katılabileceği bir programdır. 

NLP Master Practitioner sertifikası alarak başkalarına da uzman master düzeyde danışmanlık yapmak isteyenlere açık bir programdır. NLP Master Practitioner Sertifika Eğitimi gerek eğitim içi uzmanlık alanını geliştirme aşamasında, gerekse kişilerin NLP tekniklerini kendi özel ve iş yaşamlarına uyarlama sürecinde süpervizyon danışmanlık desteği sağlanarak, öğrenilenlerin kişinin yaşamına entegrasyonunu hedefler.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz. 

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP Master Practitioner Eğitimi -

Yorumlar